Ja, Pan

Aranżacja wnętrz – co na początek

W aranżacji mieszkań najważniejszy jest świetny projekt. Kiedy go znajdziemy, zrobienie ogólnej idei wystroju i jej realizacja mogą być znacznie prostsze. Mój blog powstał po to, by podawać innym różne pomysły. Inspiracją do stworzenia ciekawego wystroju wnętrza może być wiele elementów, począwszy od barwy, czy faktury, poprzez meble, aż po ciekawe akcesoria. Czasem jeden detal wystarczy, by na jego bazie stworzyć całą koncepcję aranżacji, a mieszkania były bardziej oryginalne.

Na swoim blogu będę się prezentować również takie drobnostki. Elementy, które inspirowały mnie przy urządzaniu własnego mieszkania, ale również i takie, które w ogóle nie są w moim stylu, a jednak mi się podobają. Jestem pewien, że w fotografiach i artykułach prezentowanych na blogu będzie coś, co przemówi również do Was. Staram się zachowywać różnorodność. Nie ukierunkowuję swojego bloga na jeden konkretny nurt, nie staram się być ekspertem, ani nikomu będę niczego narzucać. Nieustannie poszerzam swoje zainteresowania, poznaję nowe trendy i pomysły.

  Szary pokój

Postaram się być na bieżąco z nowościami ze świata dekoracji wnętrz. Będę za to dzielić się pomysłami wyszukanymi gdzieś w internecie czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak najszerszego grona czytelników. Jeśli któryś z moich pomysłów zainspiruje również Was, będzie to dla mnie nagroda.


Categorised as: W domu

Comments are disabled on this post


Comments are closed.